Żadne widowisko sportowe, nie może obyć się bez jednej bardzo ważnej rzeczy, a nawet jeśli, to przestaje być widowiskiem, mianowicie bez publiczności! Dlatego w przeciwieństwie do fotek które zamieściłem w poprzednim artykule, tutaj skupię się głównie na widzach, którzy tłumnie przyszli zobaczyć, jak ten szumnie (aż w którymś momencie przesadnie, ja zrobiłbym to inaczej) zapowiadany, klub wygląda.

Podobnie w czasie imprez sportowych, choćby w czasie biegów ulicznych, bardzo przyjemnie jest, gdy tłumnie zgromadzeni kibice klaszczą i dopingują, nawet takich zwykłych niedzielnych biegaczy, którzy jednak potrafili, (w przeciwieństwie do tych kibiców) znaleźć się po drugiej stronie taśmy. A (jak widzimy na zdjęciach) niektórym gimnastyka bardzo by się przydała! Pasibrzuchom mówimy, weźcie się za ćwiczenia! /oby tylko maszyn nam nie posuli ;) /.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć, zapraszam też na najbliższą imprezę biegową w centrum Radomia, już 7 kwietnia w Parku Kościuszki, pierwsza z cyklu imprez Grand Prix Radomia w biegach ulicznych „Biegamy po Radomiu” 2013! Każdy może wziąć udział, (osobno przewidziany jest bieg dla dzieci, kobiet i mężczyzn) zero opłaty startowej, dystans krótki kilka km, więc dacie radę, jeśli wstydzicie się, zapakujcie dres, przyjdźcie, na miejscu może zmienicie zdanie, albo zbierzcie się w parę osób, w grupie zawsze raźniej. Polecam!

Zobacz też poprzednią serię zdjęć TUTAJ! lub zajrzyj do GALERII ZDJĘĆ

i jeszcze więcej zdjęć…

Opublikowano w dziale: bieganie, Wydarzenia

Napisz komentarz...3 × pięć =