Już od dłuższego czasu, słyszy się o tym klubie, można było przeczytać różne notki prasowe, na temat jego powstawania. Obserwowałem przygotowania, prowadzone z dużym rozmachem, śledziłem poczynania na facebooku. Miałem różne odczucia temu towarzyszące, głównie związane z tym co o sobie pisali (bez cienia skromności) na fejsie…
Stwierdziłem jednak, że pewnie po prostu nie potrafią za bardzo się wysłowić, w końcu głównie kulturą fizyczną, a nie sztuką pisania się zajmują..
Postanowiłem przyjść na uroczystość rozpoczęcia, tym bardziej, że dostałem zaproszenie, jak i wielu moich znajomych, między innymi mój dobry kolega Roman Wasilewski /ten od Wódek Regionalnych ;) / z którym tam pojechałem.
Okazało się, że to bardzo sympatyczni ludzie, i trenerzy, instruktorki, kadra, cały zespół sprawił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.
Było bardzo interesująco, było co oglądać, w postaci sprzętu, ciekawych pokazów, i atrakcyjnych cheerlederek . Był też bardzo smaczny poczęstunek.
Uroczystość zaszczycił Prezydent Miasta Radomia, Pan Andrzej Kosztowniak, przecinając wstęgę, rozpoczął coś naprawdę dobrego w sportowym klimacie w Radomiu, czym możemy się pochwalić przed innymi, nawet dużo większymi miastami. Polecam.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć, na razie niewielka ilość, niebawem pojawi się więcej….

Zobacz też Filmik nakręcony w czasie pokazu na uroczystości.

Dodano 26.03.2013 g.10.20 Kolejne 15 zdjęć już możecie oglądać poniżej. Zapraszam!

Kolejne zdjęcia TUTAJ!

foto część 3

foto część 2

foto część 1

Opublikowano w dziale: bieganie

2 Responses so far.

  1. Tabaluga pisze:

    Hehe. Tony , pozuj jak ci zdjęcia robią . ;D

  2. Inoltre, una Seconda del LIVELLO di accessori di ONU Utente e la CONFIGURAZIONE o forum, UN Messaggio Inserito potrebbe dover approvare da ONU moderatore prima il Che diventi visibile. A Seconda della CONFIGURAZIONE forum, Gli Utenti possono anonima o Necessario registrarsi con il forum e accedere al INVIARE Messaggi. Di Solito non SI DEVE effettuare il login per Leggere i Messaggi esistenti .. ANCHE prendere in considerazione Il Numero di bambini il Che Saranno alla festa, con Un piccolo Gruppo, SI PU GIOCARE quasi Tutto. Se Si dispone di Una grande festa, giochi Che Tutti possono GIOCARE allo Stesso tempo Sono Migliori di Quelle in cui i bambini devono tariffa i turni. Considerate sedie musicali, STAFFETTE, cacce al tesoro o giochi ALTRI Attivi venire palloncino Stomp.

Napisz komentarz...3 × = dwanaście