Kolejne, drugie już spotkanie w ramach akcji „Biegam bo Lubię” w Radomiu, upłynęło pod znakiem pięknej słonecznej pogody. Choć wydawało się już poprzednim razem, że przyszło wyjątkowo dużo osób, spragnionych najwyraźniej po długiej zimowej przerwie, takich spotkań, dziś chyba było nas jeszcze więcej :) – na grupowym zdjęciu, wliczając w to dzieci, możemy doliczyć się ponad trzydziestu osób!

Biegam bo Lubie w Radomiu 29 marca 2014

Treningi BBL, nie polegają tylko na bieganiu, właściwe prawie wcale nie ma tu biegania, trochę w ramach rozgrzewki. Jednak ćwiczenia jakie tu wykonujemy, doskonale się sprawdzają jako niezbędne uzupełnienie typowych treningów biegowych, od czasu do czasu odbywają się też sprawdziany biegowe, jak np. test Coopera, czy bieg na 1km, przygotowywują też do startów w imprezach biegowych, taką najbliższą ważną radomską imprezą, będzie PÓŁMARATON RADOMSKIEGO CZERWCA 76, który odbędzie się 22 CZERWCA 2014. To prawdziwie prestiżowa impreza, w zeszłym roku udział wzięło prawie 1000 biegaczy z całej Polski, warto zapisać się wcześniej, by skorzystać z najniższej opłaty startowej – link do zapisów: http://polmaratonradom.pl/?page_id=679

Treningi odbywają się pod okiem doświadczonych trenerów, wyjątkowo dzisiaj, z powodu ważnych imprez lekkoatletycznych, w których biorą udział trenujący tu zawodnicy, ustalono zastępstwo.

Opublikowano w dziale: BBL, bieganie

5 Responses so far.

 1. wojtek pisze:

  zdjęcie nr 20 jest co najmniej zaskakujące :)

 2. Andrzej pisze:

  Faktycznie ;) ale to nie ja je zrobiłem, oddałem aparat koledze, który najwyraźniej stwierdził, że nie samym sportem człowiek żyje, i znalazł ciekawszy temat ;) Nie zauważyłem, wrzucałem fotki jak leci… Niestety chyba zaraz usunę to zdjęcie, patrzcie póki możecie ;)

 3. monika pisze:

  Niespodzianka! JA zrobiłam to zdjęcie! :) wiedziałam że Was zaintryguje! Faceci. .. :))

  • Andrzej pisze:

   Super! Zawsze powtarzam, że ileż można patrzeć ciągle na zdjęcia (nie daj Boże ciągle z tego samego ujęcia) biegaczy. Dobry fotograf od czasu do czasu, jako przerywnik, zrobi coś innego :) Tak trzymaj!

 4. Karol pisze:

  Serce się kraje że taka ładna pogoda a ja siedzę w domu :/

  ale w tym tygodniu nie odpuszczę i zawitam na Energetyk ;)

Napisz komentarz...sześć − 4 =