Mimo jesiennych przymrozków spotykamy się ćwiczymy i biegamy na BBL-u :)

Piękny słoneczny sobotni poranek, bardzo ucieszył dziś wszystkich BBL-owiczów, bo oznaczało to, że nasze spotkanie na Energetyku, odbędzie się przy przyjemnej pogodzie. Jednak rzut oka na termometr, od razu studził entuzjazm co poniektórych, bo o 8 rano mieliśmy ledwie zero stopni! Godzinę później było już kilka więcej, temperatura rosła szybko, zresztą co to za problem odpowiednio się ubrać ;) Ja niestety miałem inne nie cierpiące zwłoki zajęcia, tego dnia miałem coś ważnego na głowie, i na BBL wpadłem ledwie na kilkanaście minut, ale i tak zdążyłem troszkę porozgrzewać się do ćwiczeń, i zrobić kilkanaście zdjęć, tak dla porządku…

Jesienny-bbl-w-radomiu-na-energetyku (34)

Dawno nie widziałem Karola, który tym razem jakieś dziwne sztuki i miny przy nas uskuteczniał ;)Jesienny-bbl-w-radomiu-na-energetyku (37)

Trochę porozmawialiśmy, trochę pobiegaliśmy, umówiliśmy się na za tydzień. Już 27-go w niedzielę bardzo ważna impreza VIII Radomski Maraton Trzeźwości. Myślę że wtedy wszyscy znów się spotkamy (nie licząc dzień wcześniej znów BBL-a). Ciągle jeszcze można zapisać się na któryś z biegów, będzie MINIMARATON 4,2km, PÓŁMARATON 21km, i pełny MARATON 42km, w którym niektórzy nasi koledzy biorą udział! Życzymy sukcesu!

Opublikowano w dziale: BBL, bieganie

One Response so far.

  1. Karol pisze:

    Ja po prostu lubię się wciskać na drugi plan ;) (czasem nawet na pierwszy :)

Napisz komentarz...7 + = dziesięć