Piękny sobotni ranek, mocno świecące słońce, podziałało zachęcająco na BBL-owiczów, wybierających się jak co tydzień na stadion „Energetyka”. Co prawda temperatura bliższa była zimowej (tylko 4 stopnie około godz. 9-tej) jednak od czego ubiór na cebulkę ;) Chociaż o 9.28 było nas ledwie kilka osób, to parę minut później zjawili się wszyscy, i mogliśmy rozpocząć zajęcia. :)

Oczywiście głównym tematem, tym co najbardziej interesowało BBL-owiczów, był niedzielny Maraton Warszawski, w którym braliśmy udział… Tomek i Andrzej, chętnie o tym opowiadali, specjalnie zresztą założyli na BBL oficjalne koszulki maratonu, by nie było żadnych wątpliwości. Na koszulce Tomka możemy dojrzeć jego wynik, Andrzej jednak nie skusił się na odpowiednie przygotowanie koszulki, jednak wiemy, że jego czas to 4:01:32

Tym razem rozgrzewkę poprowadził trener Artur Błasiński, wraz z Karoliną Jaroszek, która jest też autorką większości zdjęć które tu widzicie, moim zdaniem naprawdę dobrych i udanych, jak widać tak samo jak w naszych treningach biegowych, perfekcja przychodzi z czasem ;)

Już po kilkunastu minutach, po paru energicznych ćwiczeniach, okazało się, że nie taki poranny chłód straszny jak go malują ;) Choć możliwe, że po prostu tak szybko rosła temperatura, która po 10-tej, była już znacznie wyższa niż gdy zaczynaliśmy :)

Nieco ponad godzinę później, wszyscy powoli zaczynali się rozchodzić, Michał z Andrzejem jeszcze postanowili trochę pobiegać (około 30 minut), w końcu jako ostatni został tylko Andrzej, który w ulubionym miejscu na trawce koło lampy, przerobił jeszcze całą serię swoich ulubionych ćwiczeń Pilates.

Przypominam, że już jutro kolejny bieg z cyklu Grand Prix Radomia 2013 w biegach ulicznych „Biegiem po Starym Ogrodzie” Biuro zawodów czynne już od g.9.00 Biegi dzieci 11.00 Bieg kobiet 12.00 Bieg Główny 12.30 Zapraszam!


Wyświetl większą mapę

Opublikowano w dziale: BBL, bieganie

Napisz komentarz...9 + = trzynaście