Chłodny sobotni poranek, nie zniechęcił naszej grupy, do przybycia na stadion „Energetyka”, na kolejne zajęcia w ramach „Biegam bo Lubię”. Przyznam, że wyjątkowo nie chciało mi się dziś rano wybrać, z powodu wielu ostatnio różnych imprez w których brałem udział, w dodatku nieco zmęczonego przygotowaniami do Maratonu Warszawskiego, który już za tydzień :) Nie dalej jak wczoraj wieczorem (w nocy prawie bo skończyliśmy po 21-szej) przebiegłem 18km dookoła zalewu na Borkach, więc na dzisiejszym BBL-u mocno oszczędzałem się, przyszedłem w zasadzie by zaprezentować się w koszulce Biegu Słonecznego, by zareklamować i zachęcić do wzięcia udziału w tej imprezie koleżanki i kolegów, przypomniałem też wszystkim o dzisiejszym DNIU OTWARTYM FITNESS PARKU, gdzie bezpłatnie można zapoznać się z ofertą, wszystko obejrzeć, wypróbować, skorzystać pewnie z jakichś ćwiczeń i wszystkiego co mają do zaoferowania.

bbl biegam bo lubie wrzesien bieg radom

 

Do udziału w Biegu słonecznym, można jeszcze zapisać się osobiście w Galerii Słonecznej w Info Punkcie (to na wprost głównego wejścia), oraz w dniu imprezy, od g. 8.30-10.30 (nie przychodźcie na ostatnią chwilę!). Aby wziąć udział w biegu, dorośli muszą uiścić opłatę startową 10zł, w całości przekazywaną na cele charytatywne. Z opłaty zwolniona jest młodzież do 18 lat i starsi powyżej 70lat (a koszulkę i tak otrzymują!) Wciąż można zapisać się elektronicznie na stronach:
ZAPISY  |  REGULAMIN  |  LISTA UCZESTNIKÓW

Jednak skoro i tak po zapisie elektronicznym trzeba się udać po odbiór pakietu, gdzie też przecież zapisują, to chyba wystarczy zrobić to drugie, tym bardziej, że po odbiór trzeba zgłosić się z dowodem wpłaty 10zł, co w dni wolne od pracy, możliwe jest co najwyżej na poczcie (przelew elektroniczny nie wychodzi w sobotę i z tego tytułu z reguły nie da się wydrukować dowodu wpłaty takiego przelewu od razu, tylko dopiero w poniedziałek).

A tak wygląda koszulka, którą otrzymujemy w ramach opłaty (bawełniana, ale bardzo dobrej jakości ;) ) mamy i wzór męski z prostymi rękawami, jak i damski.

Bezpośrednio po biegu głównym, który zaplanowany jest na godz. 11-tą, odbędą się biegi dzieci, w których nagrodami są bardzo atrakcyjne prezenty, m.in. „wypasione” duże  zestawy klocków LEGO! Zestawów jest naprawdę dużo, bez mała kilkadziesiąt, nie będzie tak że tylko trzy pierwsze osoby dostaną coś fajnego, tylko dużo dużo więcej dzieci. Ponadto WSZYSTKIE dzieciaki otrzymają pamiątkowy medal i dyplom. Polecam! Ja będę na pewno!

Opublikowano w dziale: BBL, bieganie

9 Responses so far.

 1. Andrzej pisze:

  No! Dominik piękny czas wykręcił w Grójcu! 10km czas 46:15 Gratulacje! :)

 2. Dominik pisze:

  Dzięki :) Mogło być lepiej ale oszczędzałem się przed Biegiem Słonecznym :)

 3. Andrzej pisze:

  No ładnie! Specjalnie się oszczędzałeś, żeby na „Słonecznym” kilka sekund przede mną przybiec ;) Dopiero teraz zobaczyłem na kamerce, że przez dłuższy czas byłeś tuż za mną, żeby na koniec ładnie przyśpieszyć :) Żebym miał oczy z tyłu, to pewnie zrobiłbym w odpowiednim momencie to samo ;)

  • Dominik pisze:

   Wykorzystałem tunel aerodynamiczny jaki wytwarzałeś a na końcu uruchomiłem system DRS i wyprzedziłem :) A poza tym chciałem się utrzymać w kamerce bo odwróciłeś ją do przodu więc nie miałem wyjścia jak wyprzedzić :)

 4. Karolina pisze:

  Kto z Was chciałby otrzymać koszulkę – BiegamBoLubię?

  Chcąc stać się jej posiadaczem należy wykazać się kreatywnością, pomysłowością i wymyślić HASŁO PROMUJĄCE BiegowąListęPrzebojów!

  Autorzy najlepszych pomysłów zostaną nagrodzeni oficjalnymi koszulkami Teamu BBL !

  Zasady są następujące:
  – propozycję wysyłamy na adres: listaprzebojow@club-bbl.pl
  – w tytule wiadomości wpisujemy: „hasło’’
  – można wysłać dowolną liczbę propozycji
  – nagradzamy 3 najlepsze hasła
  – nadsyłać je można w terminie: 23-30.09.2013.

  Aby odebrać koszulkę należy wziąć udział w sobotnim treningu BiegamBoLubię w dowolnej miejscowości, w której organizowana jest akcja. A jeśli w Twojej miejscowości nie ma JESZCZE spotkań BiegamBoLubię – koszulkę wyślemy pocztą.

  Aplikacja BiegowejListyPrzebojów znajduje się tutaj: http://www.facebook.com/BiegamBoLubie/app_411280405656341

  Czekamy na Wasze pomysły! J

  • Dominik pisze:

   Chciałbym się pochwalić jakiego w związku z konkursem dostałem maila:

   Witam, Pana propozycja znalazła sie w trojce wygranych propozycji.
   Gratulujemy! koszulkę
   będzie można odebrać na sobotnich zajęciach BBL w Radomiu. Proszę w
   zobote przyjść, wziąć udzial w treningu i prowadząca wręczy
   koszulkę. ;-) Pozdrawiam serdecznie :-)
   Sandra Cichosz

   Problem w tym że nie mogę w najbliższą sobotę uczestniczyć w BBL jak również w kolejną tj 12.10 bo jest bieg w Kozienicach więc niech ktoś mi nagrodę przechowa do 19go października :)

 5. Karol pisze:

  Wogóle się nie zdziwiłem że wygrałeś ;) Ty chyba naprawdę masz tam jakieś znajomości :P Gratuluje!

Napisz komentarz...− 9 = zero