MĘŻCZYŹNI

LP Nr Imię Nazwisko Kategoria Czas
1 47 Michał Jagieło M20 14:36:00
2 7 Łukasz Pawiński M20 14:42:00
3 387 Bartłomiej Wójcik M16 14:44:00
4 81 Adam Kobyłka M16 15:05:00
5 962 Mateusz Dębski M16 15:12:00
6 194 Łukasz Krawczyk M16 15:16:00
7 42 Andrzej Leśniewski M50 15:25:00
8 94 Daniel Krawczyk M16 15:33:00
9 13 Norbert Łojek M20 15:36:00
10 43 Andrzej Kacprzak M40 15:49:00
11 44 Henryk Gołąbek M50 15:51:00
12 15 Mariusz Żak M16 15:57:00
13 172 Grzegorz Tokarski M16 16:02:00
14 19 Grzegorz Lasota M30 16:04:00
15 73 Marcin Gałek M30 16:29:00
16 39 Sławomir Kubiak M30 16:30:00
17 70 Jakub Papis M20 16:44:00
18 175 Bartosz Mazurkiewicz M30 16:49:00
19 10 Paweł Krzemiński M20 17:03:00
20 54 Kamil Stępień M20 17:10:00
21 904 Dariusz Dębski M40 17:17:00
22 24 Przemysław Nowak M20 17:24:00
23 8 Dariusz Wziątek M40 17:29:00
24 483 Robert Mnich M16 17:30:00
25 51 Maciej Kucharski M20 17:37:00
26 185 Jarosław Puszka M20 17:54:00
27 128 Sebastian Orlik M30 18:14:00
28 45 Rafał Wojtuniak M30 18:26:00
29 80 Tomasz Wiaderny M40 18:40:00
30 3 Waldemar Rychlicki M40 18:56:00
31 9 Paweł Bródka M30 19:22:00
32 76 Wojciech Czekaj M50 19:33:00
33 23 Radosław Lutek M30 19:35:00
34 61 Marek Jóźwik M30 19:56:00
35 48 Marcin Kucharski M30 19:58:00
36 156 Artur Czerwiec M30 20:07:00
37 38 Edward Grudniewski M50 20:07:00
38 86 Marcin Wilczyński M16 20:13:00
39 195 Sławomir Wojcieszek M20 20:13:00
40 101 Mirosław Morawski M40 20:13:00
41 78 Andrzej Połoński M40 20:14:00
42 108 Krzysztof Podsiadły M30 20:18:00
43 14 Paweł Górka M30 20:32:00
44 16 Andrzej Chmielecki M40 20:53:00
45 199 Rafał Kryza M30 20:54:00
46 18 Jerzy Borkowski M60 21:03:00
47 26 Jarosław Wojtuniak M30 21:12:00
48 152 Dariusz Dziuk M30 21:13:00
49 49 Tomasz Wrocha M30 21:27:00
50 37 Michał Nowotnik M30 21:29:00
51 196 Wojciech Jóźwik M20 21:30:00
52 27 Arkadiusz Małek M40 21:31:00
53 5 Jacek Iwański M40 21:34:00
54 67 Szymon Kujawiak M16 21:35:00
55 6 Wincenty Korczak M50 21:38:00
56 62 Mariusz Goździk M40 21:40:00
57 36 Jerzy Stobiecki M40 21:44:00
58 12 Tomasz Gutkowski M30 21:46:00
59 197 Jarosław Wziątek M30 21:46:00
60 451 Bartosz Holender M16 21:50:00
61 130 Marcin Jaworski M20 21:52:00
62 200 Michał Jaworski M20 21:54:00
63 278 Michał Orlik M16 22:09:00
64 66 Adam Imiołek M40 22:14:00
65 55 Łukasz Patrycki M30 23:23:00
66 29 Dariusz Orczykowski M40 23:41:00
67 198 Jarosław Kosowski M40 23:41:00
68 31 Mirosław Kujawiak M40   24:15:00
69 56 Jacek Sobaszek M50   24:51:00

KOBIETY

Miejsce Nr star. Imię Nazwisko Kategoria Czas
1 1 Karolina Waśniewska K30 11:40
2 60 Milena Czubak K16 12:16
3 46 Kinga Brzoszkiewicz K20 13:11
4 77 Natalia Gospodarczyk K16 13:17
5 52 Iwona Walicka K20 13:24
6 40 Maria Piękoś K30 14:38
7 193 Aldona Rdzanek-Rychlicka K40 15:06
8 64 Gabriela Góździk K16 15:37
9 84 Marlena Orlik K16 16:09
10 21 Hanna Borkowska K50 16:38
11 85 Julia Sobaszek K16 17:47
12 99 Natalia Wojtuniak K16 19:13
13 4 Paulina Wojtuniak K16 19:27

DZIECI

DZIEWCZĘTA
MIEJSCE przedszkolaki: roczniki 2004-2005: roczniki 2002-2003: roczniki 2000-2001:
1 Elena Jaworska 1 Zuzanna Polaszek 1 Natalia Beczek 1 Iga Wójcik
2 Maja Wojtuniak 2 Julia Wojtuniak 2 Weronika Górka 2 Wiktoria Mastalerz
3 3 Ewa Poneta 3 Oliwia Biniszewska 3 Julia Karasińska
CHŁOPCY
1 Mateusz Kryza 1 Jan Wojcieszek 1 Kacper Kępka 1 Szymon Kujawiak
2 Piotr Beczek 2 Jakub Wojtuniak 2 Jakub Maj 2 Michał Orlik
3 3 Maksym Slikecki 3 Janusz Starck
Opublikowano w dziale: bieganie, wyniki

Napisz komentarz...



2 × = dwanaście