Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w najważniejszej radomskiej imprezie czerwca, choć chyba bardziej należałoby powiedzieć lata, albo nawet sezonu – Półmaratonie Radomskiego Czerwca ’76 który odbędzie się już 23 czerwca 2013 roku.

Właśnie przedłużono, do 10 Maja 1 termin wnoszenia opłaty, która wynosi do tego dnia tylko 30zł (w dniu zawodów będzie to już 60zł) Więcej informacji na stronie http://polmaratonradom.pl Tamże można zgłosić się (zapisać) przez internet, /ZAPISY/ ale i tak wpłatę robi się zupełnie osobno, niezależnie od tego zapisania. Warto nie zwlekać, żeby nie zapomnieć. Ja będę biegł na pewno, a ponieważ trasa półmaratonu biegnie pod moimi oknami, możecie się spodziewać, że zainstaluję kamerkę online, skierowaną na ulicę i biegnących biegaczy :) Polecam!

Ciekawostka – zobaczcie bardzo ciekawie zrobiony (stworzony poprzez narzędzia google) filmik pokazujący trasę biegu, dzięki pomocy kolegi, biegacza, Cezarego Górki.  Super!

Polmaraton Radomskiego Czerwca from Karol Nowako on Vimeo.

Oficjalne info Stowarzyszenia: „PÓŁMARATON RADOMSKIEGO CZERWCA ’76 PRZEDŁUŻAMY DO 10 MAJA 1-SZY TERMIN WNOSZENIA OPŁATY STARTOWEJ i PODAJEMY NR KONTA.
W związku z tym, że niektórym sprawiało kłopot znalezienie konta podajemy jego numer, dane do wpłaty, oraz przedłużamy do dnia 10 Maja, pierwszy termin do wnoszenia opłaty, która w pierwszym terminie, wynosi tylko 30zł.

Opłatę przelewem należy wpłacać na konto:

Stowarzyszenie „Biegiem Radom!” ul. Vietha 90, 26-600 Radom.

BANK BGŻSA

Nr konta: 46 2030 0045 1110 0000 0235 7250

tytułem – opłata startowa : półmaraton/bieg charytatywny, nazwisko i imię zawodnika.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tak ważnej dla radomskich biegaczy imprezie, wiele atrakcji, różne biegi dla mniej wprawionych, i gwarantowane emocje, na wymagającym dystansie półmaratonu. Warto pokazać pasjonatom biegania z innych miast, że warto do nas przyjeżdżać. Polecamy! Więcej szczegółów na stronie http://polmaratonradom.pl/  „

Opublikowano w dziale: bieganie

2 Responses so far.

  1. dziuku pisze:

    Super pomysł z filmikiem. Martwi mnie jednak stan nawierzchni na ul. Chorzowskiej – obecnie nie jest tam zaciekawie i momentami jest dość obskurnie ( nie najlepsza wizytówka miasta dla przyjezdnych – ale jest jeszcze kilka tygodni)

  2. […] ze zdjęć. Pozytywnie zaskoczyło mnie to, że mogłem znaleźć w aquaparku ulotki o naszym czerwcowym półmaratonie. Super! Dodano jeszcze później A teraz to nawet już po […]

Napisz komentarz...7 × = dwadzieścia osiem