Niedziela 28 kwietnia, dzień w którym zaplanowano rozegranie drugiego biegu z cyklu Grand Prix Radomia 2013 w biegach ulicznych, przywitała nas niezbyt przyjazną ku temu pogodą :( Jednak nie załamujemy rąk, powoli widać że nieco się przejaśnia, w końcu nie zawsze w czasie treningu mamy idealne warunki. Ja za chwilę udaję się w okolice stadionu, na szczęście jest tam gdzie zatrzymać się na świeżym powietrzu, ale jednak pod dachem, zresztą w biurze zawodów na stadionie, też na głowę nie kapie. Choćby nawet ulewa, i pomimo stłuczonego boku, ja na pewno w biegu wezmę udział. Przewidziane są przecież też  dodatkowe atrakcje, które mimo nieco niesprzyjającej aury, na pewno warte są obejrzenia. Zapraszam czym prędzej na stadion! (od strony parku i ul. Chałubińskiego).

Dodano później :) Pogoda okazała się jednak łaskawa, przestało padać, bieg dzieci już za nami, niebawem start głównego biegu!

Biegi dzieci, czy młodzieży, rozgrywane zazwyczaj jako wstęp do biegu głównego, rzadko są właściwie eksponowane później w postaci zdjęć i komentarzy do nich. Tym razem zmieniam ten stereotyp, wiem że dla wielu rodziców, którzy przyszli tu specjalnie dla swoich dzieci, jest to najważniejsza sprawa. Zapraszamy do oglądania, niebawem zdjęcia z głównego biegu!

Poniżej fotki z głównego biegu. Miały wcześniej znaleźć się na facebooku Biegiem Radom(już są) jednak chyba się zapchał, i nie chce się wrzucić większa ilość zdjęć, których i tak po przebraniu jest ponad setka!

A tak cieszy się z wygranej, nasza koleżanka którą widzimy co sobota na spotkaniach „Biegam bo Lubię” – Karolina Waśniewska. (1 miejsce w kategorii OPEN kobiet) Gratulujemy! :)

Opublikowano w dziale: bieganie

3 Responses so far.

 1. Kubon pisze:

  Kiedy będę wyniki z tego biegu ?

  • admin pisze:

   Niestety ja nie mam bezpośrednio dostępu do roboczych materiałów, żeby nawet nieoficjalnie podać wyniki, na które wiem że wszyscy bardzo czekają. Postaram się przy następnym biegu już to zmienić, i jednak mieć dostęp. Tymczasem obiecuję, że gdy tylko bieżące wyniki będą, natychmiast, bez zwłoki je tu zamieszczę.

 2. olek pisze:

  dawać te wyniki !!!!

Napisz komentarz...− 1 = trzy