Dziś ( 20 kwietnia 2013 ) mamy kolejny trening, spotkanie na stadionie Mosir w Radomiu, w ramach akcji „Biegam bo Lubię”. Pogoda nie tak ładna jak poprzednim razem, nie za ciepło, bo termometr pokazuje 12 stopni, całkowite zachmurzenie i nie widać szans na słońce :( Ciekaw jestem jaka w takim wypadku będzie frekwencja. Już za pół godziny zobaczymy!

Dodano 20-04-2013 g.15.00 Już po bieganiu, tym razem bardzo się nie spóźniłem, dzięki czemu zauważyłem, że uczestnicy spotkania mają dostęp do szatni. Wcale nie było zimno, szczególnie po rozgrzewce, która tak jak i poprzednio, stanowiła jeden z głównych i mocnych punktów treningu, co bardzo mi się podoba, bo dzięki temu, nie jest to takie sobie po prostu bieganie. Dodano 20-04-2013 g.17.30 – Wrzuciłem filmik :) zobaczcie! http://youtu.be/WykSv_BZN7k

Tym razem na spotkanie w ramach „Biegam bo Lubię”, na stadion Mosir przy Narutowicza w Radomiu, przyszło wyraźnie więcej osób niż poprzednim razem, i choć nie widziałem kilku osób które były tu tydzień temu, to pojawiły się też nowe twarze :)

Poniżej fotki zrobione w czasie rozgrzewki.

A tutaj już po rozgrzewce, w czasie „właściwego” biegania.

Zapraszam za tydzień 27 kwietnia, to będzie dobra rozgrzewka przed kolejnym biegiem z cyklu Grand Prix Radomia w biegach ulicznych 2013, który odbędzie się następnego dnia, 28 kwietnia (niedziela), tuż obok stadionu, w Parku Planty.

Wszystkie te treningi z kolei, doskonale przygotują wszystkich zapalonych biegaczy, do dłuższych biegów, co mam nadzieję zachęci, do spróbowania sił, w naprawdę dużej radomskiej imprezie biegowej – Półmaratonie Radomskiego Czerwca ’76. Przedstawiany jest, jako „bieg z historią w tle”, mający upamiętnić robotniczy zryw – Wydarzenia radomskie w czerwcu 1976 roku. Polecam!

Opublikowano w dziale: BBL, bieganie

Napisz komentarz...9 × dwa =