Witam na mojej stronie, internetowym blogu, o moim nowym hobby – bieganiu. Jestem od bardzo niedawna, entuzjastą takiego sposobu spędzania wolnego czasu, na co dzień zaś, zajmuję się projektowaniem stron internetowych, oraz zagadnieniami promocji tych stron, jak też innych już istniejących, w internecie, na wysokich miejscach w wyszukiwarce i świadomości internautów. Zapraszam.        

Categories: featured

„Gdy już złapiesz bakcyla, pojawia się pragnienie, by postawić sobie naprawdę ambitny cel.”  Bieganie faktycznie tak działa. Niezależnie od motywacji, która skłania do rozpoczęcia treningów, endorfiny uwalniane podczas regularnych treningów powodują, że chcesz biec szybciej i dalej. Gdyby dodać jeszcze do tego świetny wygląd i samopoczucie, atrakcyjność biegania wydaje się oczywista.

Categories: featured

Strona powstała głównie w celu publikacji moich zdjęć, związanych z bieganiem, których robię całkiem sporo, i chciałbym się nimi pochwalić, w internecie, w łatwo dostępnym miejscu. Dodatkowo przy tym chcę zainteresować innych ludzi swoją osobą, tym czym zajmuję się zawodowo, i na jej przykładzie pokazać swoje możliwości w tej dziedzinie. Polecam.

Categories: featured

Warto biegać, z wielu powodów.. Niekoniecznie dla medali, pucharów, wyników i zaszczytów. Warto choćby dlatego, że bieganie po prostu uszczęśliwia! Po biegu masz poczucie, że zrobiłeścoś pozytywnego dla siebie . Robisz szybkie postępy, więc rozpiera cię duma. Masz wyższą samoocenę, którą przenosisz niepostrzeżenie na inne dziedziny życia, co sprawia, że wszystko idzie jakoś  łatwiej. Matkom, żonom i wszystkim kobietom, bieganie pomaga w emancypacji. Nagle mają godzinę tylko dla siebie. Przerywają […]

Categories: featured